x
R O T A

Kurumsal Transfer Hizmetleri

Kurumsal Transfer Hizmetleri yürüten firmalar, 2022 yılına daha özverili ve daha etkin bir şekilde hazırlanmaktadır. Türk Piyasası, Covid nedeni ile durma noktasına gelen ve fiziki ticaret anlaşmalarının tamamen askıya alındığı süreci geride bırakmaktadır. Yeni gelinen süreçte ise piyasaların daha aktif bir şekilde iş yürütmesi, üretim ve hammadde arayışının hem ulusal hem de küresel anlamda büyük bir sorun haline gelmesi ve fiziki ticari görüşmelerin yavaş yavaş artması ile birlikte, firmaların kurumsal iş ziyaretleri de hızlanmaktadır. Kurumsal iş ziyaretleri nedir peki? 

Kurumsal iş ziyaretleri, bir firmanın başka bir firma veya alt şirketler ile yapacağı ticari görüşmelerin fiziki ortamlarda gerçekleşmesi amacı ile yürütülen ve iş takibinin en verimli halini ortak firmalara sunan özel ziyaretlerdir. Kurumsal iş ziyaretleri, hem şehir dışı hem de yurt dışında ki firmalar tarafından yapılmaktadır. Kurumsal iş ziyaretlerinde ise firmalar, kendi kurumsal kimliğini, prestij ve saygınlığını diğer firmalara yansıtmaktan çekinmemektedir. Kurumsal kimliğin en doğru yansıtıldığı fırsatlar ise, iş ziyaretlerinde ulaşım imkanlarının en iyi şekilde sunulmasıdır. Kurumsal Transfer Hizmetleri ise, bu anlamda oldukça başarılı çalışmalar yürütmektedir. Peki Kurumsal Transfer Hizmetleri veren firmalar, müşterilerin istek ve taleplerine ne şekilde yanıt vermektedir?


Kurumsal Transfer Hizmetlerinin Avantajları

Kurumsal Transfer hizmetlerinin en önemli avantajı, firmaların saygınlığını artırmaktır. Kurumsal Transfer hizmeti veren firmalar, anlaştığı müşterilerine şu şekilde hizmet vermektedir. İş ziyareti amacıyla denetim ya da tetkike gelen bir firma heyetini Havalimanından alarak şirkete ulaştırır, oradan konaklamak istedikleri otele yönlendirir ve bunun dışında ekstradan gezi ve seyahat talep edilirse bu isteği de en iyi şekilde yerine getirir. Sonuçta Kurumsal ziyaretler esnasında denetim yapacak heyete iş dışında başka sosyal programlar da sunulmalıdır. Bu sosyal programlar ise şehir içerisinde bulunan tarihi ve turistik mekanların ziyareti, akşam yemekleri ve başka organizasyonlar için talep edilen lokasyona ulaşım ve daha pek çok aktivite, bu sayılanlara örnek gösterilebilir. Bu örnekleri de en iyi şekilde Kurumsal VIP Transfer firmaları sunmaktadır. Kurumsal VIP Transfer firmaları, rezervasyon ile hizmet vermektedir. Kurumsal VİP Transfer firmaları ile iletişime geçerek saatlik, günlük ve hatta haftalık seyahat hizmeti talep edebilirsiniz. Peki ya Kurumsal VIP Transfer Rezervasyonları nasıl yapılmaktadır?

Kurumsal VIP Transfer rezervasyonları, hem online platformlarda hem de fiziki ortamlarda gerçekleştirilebilmektedir. Ama en ulaşılabilir ve etkin rezervasyonlar ise, online rezervasyonlardır. Kurumsal VIP Transfer Online Rezervasyon hizmeti almak isterseniz, internet üzerinden bunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Telefon ya da bilgisayarınız üzerinden Rota Transfer web sitesine erişebilir, burada bulunan online rezervasyon kısmına gelerek, hizmet talep edeceğiniz gün aralığını, firma bilgilerini ve kişi sayısını iletmeniz yeterli olacaktır. İletişim bilgilerinizi de ekledikten sonra Kurumsal VIP Transfer firmaları, sizlerle iletişime geçerek gerekli tüm işlemleri hallederler.