x
R O T A

Aklınıza bir şey mi takıldı ?

 • 1 Firmanıza Nasıl Güvenebilirim ?

  Rota Transfer.com.tr Rota Transfer Turizm Taş.Tic.Ltd.Şti. Kurumsal Markasıdır Ulaştıma Bakanlığı D2 Yetki belgesi ve Turizm Bakanlığı ( 9722 ) Lisans Nolu MetapoyTurizm Seyahat Acentesidir.

 • 2 Transfer rezervasyonumu nasıl yaptırabilirim ?

  Rota Transfer Web Sayfamızda bulunan arama motorundan Online Rezervasyon yapabilir, İsterseniz  Watsapp üzerinden 7/24 müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz . Dilersenizde  Müşteri danışma hattımız arayarak detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

 • 3 Transfer Hizmetiniz Sigortalımı dır ?

  Rota Transfer.com.tr den yapacağınız tüm transfer rezervasyonlarınız Türkiye Ulaştırma Bakanlığının Taşımacılık genelgesinde yapılması zorunlu olan Ferdi kaza Koltuk sigortaları mevcuttur..

 • 4 Bagaj için bilmem gerekenler ?

  Dökülebilecek sıvı maddeler, koku oluşturabilecek maddeler, kimyasal maddeler, patlayıcı maddeler ve silah taşınması kanunlar gereği yasaktır. Fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekmektedir. Bebek arabası, bisiklet, golf veya kayak gibi spor malzemelerini yine rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekmektir.

 • 5 rezervasyonumu nasıl öğreneceğim ?

  Web Sayfamızdan yapmış olduğunuz transfer rezervasyon talebiniz, rezervasyon işleminizi bitirdikten kısa bir süre sonra tarafınızdan belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilir. Seyahatiniz ile ilgili bilgileriniz, transferinizden 6 saat önce size sms, mail veya telefonla bildirilir.

 • 6 rezervasyon iptal ya da değişiklik kuralları nelerdir ?

  RotaTransfer.com.tr web sayfamızdan Yapmış olduğunuz Rezervasyonunuzu, transfer saatinizden en geç 12 saat önce iptal edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz. 

 • 7 Araçlarınızda bebek koltuğu var mı?

  Sizlerin talepleri doğrultusunda transfer hizmetinin yapılacağı araçta bebek koltuğu ücretli olarak bulundurulur. Bu tür taleplerinizi kişi sayısına göre rezervasyon esnasında lütfen belirtiniz.