x
R O T A

Havaalanı Transfer 

Havaalanı Transfer hizmetlerinde en gelişmiş ülkelerden birisi, hiç şüphe yok ki Türkiye’dir. Türkiye’deki seyahat ve transfer firmaları, ulaşım sektöründe dünya ki pek çok rakip firmasından daha üstün ve başarılı hizmetler yürütmektedir. Bu hizmetlerde en çok göze çarpan faktör ise, Havaalanı Transfer Hizmetleridir. Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde havaalanları bulunmaktadır. Kimi havaalanları sadece yurt içi uçuşlarına açıkken, kimi havaalanları da hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarına açık durumdadır. Hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlara açık yerlere ise, Havalimanları denmektedir. Fakat biz hepsini bir kefede tutacak olursak, her biri hava yolu taşımacılığını tercih eden yolcular için ilk öncelikli rotasyonlardır. Havaalanları, bulundukları ve inşa edildikleri konum itibari ile şehirlerden uzak bir olmaktadır. Hem uçakların iniş kalkış güvenliği hem de şehir hava trafik güvenliği anlamında en doğrusu da, şehir dışında inşa edilmiş ve şehir dışında aktif faaliyet yürüten havaalanlarıdır. Tabii şehir dışında bulunan havaalanlarının da bazı dezavanlajları bulunmaktadır. Bu dezavanlajlardan en önemlisi ise, ulaşım anlamında bazı sorunlar barındırmaktadır. Havaalanları şehir dışında yer aldığı için ulaşım, her zaman problem olmaktadır. Peki ya Havaalanı Transfer hizmetlerinde nasıl bir tercih yapılmalıdır?

Havaalanı Transfer firmaları

Havaalanı Transfer firmaları, sunmuş olduğu hizmet bakımından farklı fiyat tarifeleri ile müşterilere ulaşım imkanı sunmaktadır. Havaalanı transfer firmalarında en ucuz ulaşım imkanları ise, toplu taşıma araçlarıdır. Toplu taşıma araçlarında belediye otobüsleri, özel minibüsler ve havabus’ler sayılabilmektedir. Toplu taşıma firmalarından sonra diğer bir alternatif ise, Havaalanı Taksi firmalarıdır. Havaalanı Taksi hizmetleri, Havaalanı Transfer hizmetlerinden birisidir. Havaalanı Taksi firmaları, kilometre başına ücret talep ettiği için toplu taşıma araçlarına nazaran biraz daha pahalı olabilmektedir. Fakat daha hızlı olduğu da bilinmelidir. Fakat Türkiye’nin pek çok şehrinde yaşanan taksi sıkıntısı ve bunun dünya kamuoyuna yansıması, Havaalanı Taksi hizmeti veren firmaları da oldukça kötü etkilemektedir. Bundan dolayı yurt dışından gelen yabancı yolcular için farklı alternatifler tercih edilmektedir. Bu alternatiflerden en çok tercih edileni ise, Havaalanı Transfer Firmalarıdır.

Havaalanı VIP Transfer

Havaalanı VIP Transfer firmaları, en kaliteli, güvenli, huzurlu, rahat ve etkin ulaşım hizmeti veren firmalardır. Havaalanı VIP Transfer firmaları, isminin ağırlığını vermiş olduğu tüm hizmetlere de yansıtmaktadır. Havaalanı Transfer firmaları, yolcuların her türlü istek ve taleplerine göre ulaşım hizmetleri vermektedir. Havaalanından gitmek istediğiniz güzergaha en hızlı ve konforlu ulaşım, Havaalanı VIP Transfer firmaları tarafından verilmektedir. Havaalanı VIP Transfer firmaları, fiyat bakımından ise, diğer ulaşım hizmetlerine nazaran biraz daha yüksektir. Fakat fiyat hizmet skalası bazında değerlendirilecek olursa en hesaplı ulaşım yöntemi, Havaalanı VIP Transfer firmalarıdır. Kaliteli bir ulaşım için en doğru tercih, Havaalanı VIP Transfer firmalarıdır.