x
R O T A

Antalya Havalimanı Kundu Transfer

Antalya Havalimanı Kundu Transfer olanakları, özellikle Kundu Plaj bölgesinin gelişimi ve turizm imkanlarının modernizasyon süreci ile birlikte daha da yükselmiştir. Kundu tatil beldesi, Aksu nehri ile Acısu Nehri arasında yer alan, Antalya’nın en güzide ve nezih sahil kasabalarından birisidir. Özellikle Akdeniz’e uzanan iki akarsu arasında yer alması da, tatil severler için farklı bir gözde haline gelmektedir. Mavinin en engin renkleri ile Yeşilin bin bir ton görüntüsü arasında kalan Kundu Tatil Beldesi, kendi çevresinde çok sayıda otel, rezidans ve tatil köyünü barındırmaktadır. Özellikle dünyanın dört bir yanından Antalya’ya gelen tatil severlerin daha çok ilgi odağı olmuştur. Hali hazırda yurt dışından gelen tatil severler için de ilk rotasyon, Antalya Havalimanı Kundu Transfer hattıdır. Peki ya Antalya Havalimanı Kundu Transfer güzergahı nasıl sağlanmaktadır? Antalya Havalimanı Kundu Kaç Km’dir? Antalya Havalimanı Kundu ulaşım hattı nasıl sağlanabilir? Antalya Havalimanı Kundu nasıl gidilir? Tüm bu soruların cevabını sizler için hazırladık. Antalya Havalimanı Kundu Kaç Km sorusu, özellikle Google gibi büyük arama motorlarında en çok aranan kelimeler arasında yer almaktadır. Antalya Havalimanı Kundu arası, yaklaşık olarak 15 kilometre kadarıdır.


Antalya Havalimanı Kundu Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı Kundu nasıl gidilir gibi sorular, tatil severler tarafından en merak edilen sorulardan birisidir. Antalya Havalimanı Kundu Transfer hattı, iki farklı rotasyon üzerinden sağlanmaktadır. Antalya Havalimanı Kundu Transfer hattının ilk tavsiye edilen yolu, Antalya Havalimanı üzerinden Kardeş Kentler Caddesine bağlanmak, oradan da Lara Beach Homes tarafına dönerek Lara Turizm Caddesine girmek gerekir. Yol Boyu ilerledikten sonra rahat bir şekilde Kundu’ya ulaşabilirsiniz. Antalya Havalimanı Kundu Transfer hattının diğer alternatif güzergahı ise, Altunoluk Caddesi üzerinden Menderes Türel ayrımına girmek ve Kemerburgaz Caddesi üzerinden de Grand Park Lara Mevkiine girmek gerekir. Caddenin sahile bakan tarafı ise tamamen Kundu bölgesi olarak geçmektedir.


Antalya Havalimanı Kundu Ulaşım

Antalya Havalimanı Kundu ulaşım planı yapan tatil severler için farklı imkanlar bulunmaktadır. Antalya Havalimanı Kundu Transfer hattında toplu taşıma araçları ile seyahat edebilirsiniz. Fakat iki farklı vesayet değiştirmeniz gerekir bu da, Antalya Havalimanı Kundu ulaşım rotasyonunda sizleri biraz yorabilir. Antalya Havalimanı Kundu ulaşım planı yapanlar için Antalya Havalimanı Kundu Taksi hizmetleri de bulunmaktadır. Antalya Havalimanı Kundu ulaşım hattında ki en iyi hizmeti ise, Antalya Havalimanı Vip Transfer firmaları tarafından verilmektedir.
Antalya Havalimanı Vip Transfer firmaları, Antalya’nın pek çok tatil köyüne olduğu gibi Kundu’ya da aktif bir ulaşım hizmeti vermektedir. Antalya Havalimanı Vip Transfer Firmaları, Kundu’da gitmek istediğiniz mekanın tam önüne kadar sizlere eşlik edebilir ve tüm bu seyahatinizi güvenli, kaliteli ve konforlu hale getirebilirler.