x
R O T A

Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer

Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer hizmetlerinin son zamanlarda daha da gelişmesi, özellikle Konyaaltı’na tatile gidecek turistlerin Antalya Havalimanını tercih etmesini de artırmıştır. Antalya’nın en güzide ilçelerinden ve harika plajları, modernize edilmiş otelleri, dünya standartlarının da üzerinde turizm imkanları ile bilinen tatil beldelerinden birisi de, Konyaaltı’dır. Konyaaltı, özellikle İtalya, Almanya, Rusya ve Ukrayna’dan çok sayıda yabancı tatil sever tarafından tercih edilmektedir. Yurt dışından gelen tatil severler için de en öncelikli ulaşım rotasyonu, hava yolu taşımacılığıdır. Bu anlamda Antalya Havalimanı da, oldukça büyük bir öneme sahiptir. Tatil severlerin de Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer imkanları hakkında ki merak ettiği sorular, özellikle Google gibi büyük arama motorlarında sürekli sordurulmaktadır. Şimdi sizler için tüm bu soruları cevaplayacağız. Peki öncelikli olarak Antalya Havalimanı Konyaaltı kaç km’dir? Antalya Havalimanı Konyaaltı kaç km sorusu, biraz insanları korkutabilmektedir. Keza Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer güzergahı, yaklaşık olarak otuz yedi kilometre kadardır. Peki ya Antalya Havalimanı Konyaaltı nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı Konyaaltı Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı Konyaaltı nasıl gidilir konusu ise, biraz karışık olabilir. Özel araç ile Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer güzergahı iki farklı rotasyondan oluşabilmektedir. Öncelikli olarak Antalya Havalimanı sapağından Muratpaşa Mevkiine oradan da D-400 karayoluna saparak Konyaaltı ilçe merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu güzergah ise, yaklaşık kırk dakika sürebilmektedir.Antalya Havalimanı Konyaaltı Nasıl gidilir sorusunun ikinci alternatif cevabı ise, Antalya şehir merkezi üzerinden gitmektir. Bu güzergah biraz daha kısa olarak görülse de, şehir merkezi üzerinden gidileceği için trafik yoğunluğuna yakalanabilirsiniz. Antalya Havalimanı sapağından Antalya Şehir Merkezi sapağına girmeli; oradan 100. Yıl Bulvarından Anadolu Caddesine ve oradan da Konyaaltı İlçe Merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat günün normal saatlerinde yaşanan trafik yoğunluğu nedeni ile Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer güzergahının bu alternatifi, bir saati aşabilmektedir. Antalya Havalimanı Konyaaltı kaç saat sorusunu da bu şekilde cevaplamış olduk Antalya Havalimanı Konyaaltı kaç saat sorusunun iki farklı cevabı bulunmaktadır. Kırk dakika ile bir buçuk saat arasında bir zaman dilimi, Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer güzergahını belirlemektedir. 

Antalya Havalimanı Konyaaltı Ulaşım

Antalya Havalimanı Konyaaltı ulaşım hizmetlerinden en çok tercih edileni ise, Antalya Vip ya da Konyaaltı Vip Transfer firmalarıdır. Antalya Havalimanı Konyaaltı ulaşım hizmetlerinde Havaş her ne kadar tercih edilse de, en kaliteli hizmet, Antalya Konyaaltı Vip Transfer firmaları tarafından sunulur. Antalya Konyaaltı Vip Transfer firmaları, hem sunmuş olduğu kaliteli hizmet, hem de müşterilerin talep ve isteklerine göre geliştirebildiği çalışma imkanları bakımından oldukça elverişlidir. Antalya Konyaaltı Vip Transfer firmalarının hizmet – fiyat skalası da, oldukça hesaplı olması ve şeffaf fiyat politikası gütmesi, tatil severlerin daha da güvenini tazelemektedir.