x
R O T A

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Antalya Havalimanı Kemer Transfer hizmetleri, özellikle yaz sezonlarında daha da yoğun olarak çalışmaktadır. Antalya gibi tarihi, doğası, denizi, modernize edilmiş turizm altyapısı, dünya standartlarının da üstünde otel işletmeciliği ve daha pek çok olanakları olan bir şehir, özellikle Avrupa’da bulunmamaktadır. Bu ve benzeri durumlar da, özellikle yurt dışından gelen yabancı tatil severler için tam bir fırsat perdesi olarak görülmektedir. Ama Antalya’yı tek başına böylesi bir potansiyelde değerlendirmek de yanlış olur. Antalya’nın içerisinde bulunan pek çok sahil kasabası, ilçesi ve tatil beldesi, bölgenin turizm hinterlandını daha da geliştirmektedir. Bu turizm hinterlandının büyük bir kısmını da, Antalya’nın güney taraflarında yer alan Kemer ilçesi karşılamaktadır. Yurt dışından gelen yabancı tatil severler için de Kemer’e ulaşımın en öncelikli rotasyonu, Antalya Havalimanıdır. Peki ya Antalya Havalimanı Kemer Transfer hattı nasıl sağlanmaktadır? Antalya Havalimanı Kemer Transfer hattı, tatil severlerin gözünde biraz uzun görülebilir. Peki Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km’dir? Antalya Havalimanı Kemer ulaşım imkanları nasıl sağlanmaktadır? Antalya Havalimanı Kemer nasıl gidilir gibi pek çok ciddi soruyu, sizler için bu başlık altında cevaplamaya çalıştık.

Antalya Havalimanı Kemer kaç km?

Antalya Havalimanı Kemer kaç km sorusu, özellikle Google gibi büyük arama motorlarında tatil severler için en çok aranan kelimeler arasında yer almaktadır. Antalya Havalimanı Kemer transfer hattı, yaklaşık olarak elli yedi kilometre kadardır. Uzun ve meşakkatli bir kara yolu olduğundan dolayı da, toplu taşıma hizmetleri biraz daha stresli olabilmektedir. Peki Antalya Havalimanı Kemer nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer nasıl gidilir sorusunun tek alternatif seçeneği vardır. Antalya Havalimanı üzerinden Antalya – Mersin Karayoluna geçilmeli, Decathlon Antalya sapağından oradan D-400 Karayoluna ulaşmalısınız. D-400 karayolu boyunca devam ederek Kemer ilçe merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Peki Antalya Havalimanı Kemer ulaşım imkanları nelerdir?

Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım

Antalya Havalimanı Kemer ulaşım imkanları arasında en rahat, konforlu ve kaliteli hizmet, Antalya Vip Transfer firmaları tarafından verilmektedir. Antalya Vip Transfer firmaları, özellikle tatil severlerin her türlü istek ve talepleri doğrultusunda farklı seyahat ve ulaşım rotasyonları oluşturabildiğinden dolayı, sıkça tercih edilmektedir. Antalya Vip Transfer firmalarından hizmet talep etmek için de, online rezervasyon imkanını kullanabilirsiniz. Peki ya Antalya Vip Transfer Rezervasyon hizmeti nasıl yapılmaktadır? Antalya Vip Transfer online rezervasyon hizmetini, web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Web sitesi üzerinden online rezervasyon kısmına gelebilir, buradan Antalya Havalimanına varacağınız gün – saat bilgilerini ve kişi sayısını iletip ekstradan düşmek istediğiniz notu bildirmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda Antalya Havalimanı Kemer transfer ücretini de buradan canlı görebilir, ekstradan almak istediğiniz hizmet tutarını da öğrenebilirsiniz. Antalya Vip Transfer firmaları, şeffaf fiyat politikası sunarak tatil severlerin güvenini kazanmaktadır.