x
R O T A

Neden İstanbul Transfers Seçmeliyim

İstanbul, Türkiye’nin ve hatta Avrupa’nın en büyük, en metropol ve en turistik şehirlerinden biridir. Bunlarla birlikte kalabalık nüfusu ile, yüz ölçümünün küçük olması ve iki yarım adaya sahip olması ile, çeşitli sorunları da kendi içerisinde barındırmaktadır. Bu sorunların en başında ise, trafik ve ulaşım gelmektedir. Trafik ve ulaşım konusu, birbirinden ayrılan iki farklı konudur aslında. Mesela bir yerden bir yere giderken takip edilecek yol, izlenecek güzergah ve yolun gayet iyi bir şekilde olması, ulaşım ağının gücünü göstermektedir. Fakat yolda ki belirli sıkıntılar, sürekli yolun yoğun ve kalabalık olması, yolda ki levha ve şeritlerin aydınlatıcı olmaması gibi konular ise trafik ile alakalıdır. Bu iki konunun, İstanbul gibi metropol ve tarihi bir kentin temel sorunu olması, tabii şehrin içerisinde ki yaşayan insanlara yansıdığı gibi, aynı zamanda da şehre gelen yerli ve yabancı turistlere de yansımaktadır. Mesela yurtdışından gelen ve Türkçe’yi hiç bilmeyen bir turist grubunun, İstanbul içerisinde ki belirli yerleri gezmesi, gideceği yol ve güzergahı düzgün bir şekilde alması, olabildiğince büyük bir sorundur. Bu yüzden bir çok turist, seyyah ve rehber tarafından en tercih edilen ulaşım yöntemi ise, ne taksidir, ne metrodur, ne otobüstür ne de bunlara benzer ulaşım araçları ya da bu şekilde kazanç sağlayan ulaşım sektörleridir.

İstanbul’da gezmeyi düşünen ya da İstanbul’a belirli bir işini halletmeye gelen turistlere tavsiye edilecek en etkili, en kaliteli ve en konforlu ulaşım yöntemi, transfer firmalarıdır. Bu anlamda tabii sizler de sorabilirsiniz Neden İstanbul Transferi tercih etmeliyim? Tabii ki rahatlığınız, konforunuz ve güvenliğiniz için tercih etmeniz gereken adres, İstanbul transferdir. İstanbul transfer firmaları, sizlerin ulaşımını en güvenli şekilde sağladığı gibi, sizlere verdiği teminatlar, sizlerin şehir içi yapacağınız ulaşımınızı ve yol güzergahınızı garanti altına alırlar. 

Mesela havalimanına indiniz ve acil bir şekilde Maslak tarafında ki bir şirkette toplantıa yetişmeniz lazım. Otobüs ya da metro ile gitmeniz, yolunuzu oldukça uzattığı gibi, aynı zamanda sizleri oldukça sıkıntıya sokmaktadır. Taksi gibi ulaşım aracını kullanmanız da sizleri, belirli bir sıkıntıya sokabilir. Aynı zamanda şöyle de düşünmenizi isterim. Bir yere yarım saat içinde yetişmeniz gerekmekte ve orada ki toplantınızı hallettikten sonra, başka bir yere yine ivedi, şekilde ulaşmanız gerekmektedir. Taksi beklemek belki bu anlamda sizi yorabilir. Bu yüzden İstanbul Transfer firmaları aracılığı ile kiraladığınız bir VIP Transfer aracı, sizi istediğiniz yere götürür, sizi orada bekler ve işiniz bittikten sonra yeni gitmeniz gereken lokasyona tekrar sizi ulaştırır. Bu esnada yolun en kısa, en güvenilir ve en açık yerinden ilerleyerek, vaktinizi sizlere armağan edebilir. İstanbul VİP Transfer firmaları sayesinde zamanınızı bu denli değerli şekilde geçirmeniz, sizleri tabii ki özel hissettirdiği gibi, aynı zamanda da, sizin prestijinizi artırmaktadır.